ПОВІДОМЛЕННЯ про публічну пропозицію (оферту) КП «Івано-Франківськводоекотехпром»

ПОВІДОМЛЕННЯ
про публічну пропозицію (оферту)
КП «
Івано-Франківськводоекотехпром»

про укладення
ПУБЛІЧНОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ ПРИЄДНАННЯ
про надання послуг з централізованого водопостачання та/або
централізованого водовідведення

            15.12.2021р.

У зв’язку з прийняттям Закону України від 03.12.2020р.  №1060 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» та на виконання вимог Закону України «Про захист персональних даних», враховуючи зміни, які були внесені до Постанови Кабінету Міністрів України від 07.09.2021р. № 808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами» Постановою Кабінету Міністрів України № 928  від 01.09.2021р. та керуючись нормами ч. 5 ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України КП «Івано-Франківськводоекотехпром» оприлюднює (текст договору) публічну пропозицію (оферту) про укладення публічного договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення (далі – Договір) для споживачів – власників (співвласників, користувачів) житлових та нежитлових приміщень в багатоквартирному будинку, інших об’єктів нерухомого майна приєднаних     до внутрішньо-будинкових мереж,  а також будівель –  індивідуальних  (садибних)  житлових  будинків.

Плата виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання, складається  з :

–    плати за послугу, що розраховується виходячи з розміру затверджених цін/тарифів на відповідну комунальну послугу та обсягу спожитих комунальних послуг, визначеного відповідно до законодавства;

–   плати за абонентське обслуговування, яка не може перевищувати граничний розмір, визначений Кабінетом Міністрів України;

Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному сайті КП «Івано-Франківськводоекотехпром» співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір іншої моделі договірних відносин та  не уклали відповідний  договір  з   КП «Івано-Франківськводоекотехпром».        З власником індивідуального (садибного) житлового будинку договір вважається укладеними, якщо ним не вчинено дій щодо відключення (відмови) від надання таких послуг.

Договір розміщено на офіційному сайті КП «Івано-Франківськводоекотехпром»          у вільному доступі  та  у спосіб, що забезпечує ознайомлення з його змістом кожної особи.    

Даний Договір є договором приєднання, а тому його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Публічний договір

  Генеральний  директор                                                           Савенко В.С.