Інформаційна лінія
0800-30-15-86
e-mail: water@vodokanal.if.ua

Видача технічних умов

Перелік документів, які необхідно надати фізичним особам для отримання технічних умов на водопостачання та водовідведення індивідуального житлового будинку

 1. Копія свідоцтва на право власності будинку (землі), або декларація на початок будівництва (дає міська архітектура, Незалежності, №9).
 2. Копія паспорта власника будинку (землі).
 3. Схема розташування будинку в плані населеного пункту +геодезична зйомка М1:500 (дає міська архітектура).
 4. Дозвіл власника приватної мережі (при потребі), завірений у встановленому порядку (домова печатка, печатка ЖЕО, ЄРЦ, сільради, нотаріально) з копією виконавчої зйомки приватної мережі, ним прокладеної, +угода власника мережі на її обслуговування з ліцензованою фірмою.
 5. При потребі – дозвіл сільради, на території якої знаходиться будинок (земельна ділянка) із зазначенням власника мереж на даній вулиці.
 6. Заява.

Перелік документів для видачі технічних умовдля юридичних осіб (крім приватного, індивідуального житлового будинку)

 1. Опитувальний лист і додатки до опитувального листа:
  • викопіювання з містобудівної документації (М1:500) зі схемою прив’язки до систем водопостачання та водовідведення, яка пропонується;
  • копія документа, який підтверджує право власності (користування) на земельну ділянку, на якій розташовано об’єкт підключення;
  • розрахунок потреби у воді (м3/добу);
  • копія дозволу на спеціальне водокористування та копія спеціального дозволу на користування надрами (у разі наявності обов’язку щодо їх отримання).
 2. Ситуаційний план (М1:2000) з визначенням місця розташування земельної ділянки на відповідній території.
 3. Містобудівні умови та обмеження.
 4. Декларація на початок виконання будівельних робіт.
 5. Інженерна характеристика об’єкту із зазначенням кількості дощових стоків (середньорічне — м3/добу).
 6. При потребі — дозвіл сільради, на території якої знаходиться об’єкт (земельна ділянка) із зазначенням власника мереж на даній вулиці.
 7. Заява.