До уваги споживачів!!!

повідомлення про проведення відкритого обговорення Проєкту

Постанови НКРЕКП щодо встановлення тарифів на централізоване

 водопостачання та водовідведення

Комунальне підприємство «Івано-Франківськводоекотехпром» інформує, що 1 грудня 2021 року на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП), яке проводилося у формі відкритого слухання, схвалено Проєкт Постанови «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» ( далі – Проєкт Постанови).

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30 червня 2017 року № 866, НКРЕКП повідомляє про проведення відкритого обговорення Проєкту Постанови щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2022 рік.

На виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню короновірусної хвороби  (COVID – 19)» та постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2».

Відкрите обговорення Проєкту Постанови щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2022 рік для КП «Івано-Франківськводоекотехпром» відбудеться в режимі відео конференції на платформі «ZOOM» в режимі онлайн-трансляції 15 грудня 2021 року о 13:00 за адресою: вул. Ботанічна, 2, м. Івано-Франківськ, про що завчасно будуть повідомлені всі зацікавлені особи, які у встановлений термін подадуть письмові заявки на участь у відкритому обговоренні.

Заявки для участі у відкритому обговоренні Проєкту Постанови приймаються до 13 грудня 2021 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Сектор Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Івано-Франківській області, вул. Максимовича, 7, м. Івно-Франківськ,  76007, e-mail: ivanofrankivsk@nerc.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 13 грудня 2021 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська,19, м. Київ, 03057; e-mail: deptaryfvoda@nerc.gov.ua.

Повідомлення підготовлене відповідно до розміщеної інформації на сайті НКРЕКП, ознайомитись стосовно обґрунтування можна за посиланням:

https://old.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2021/pr_366/pr_366_1-2021.pdf

Адміністрація  КП «Івано-Франківськводоекотехпром»