Про зміну термінів подання показів лічильників юридичних осіб

Згідно Правил надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення і типових договорів про надання відповідних послуг, затверджених Постановою КМУ № 690 від 05.07.2019р. – показання лічильників холодної води знімаються споживачем щомісяця в останній день розрахункового періоду.

У разі ненадання у визначений строк показань лічильника, нарахування проводяться по середньодобовому споживанню відповідної послуги споживачем за попередні 12 місяців. Після відновлення надання споживачем показань вузлів обліку виконавець зобов’язаний провести перерахунок за умови, що відповідний прилад обліку відповідає вимогам технічного регламенту засобів вимірювальної техніки.

Повідомляємо, звіти про обсяги споживання питної води з комунального водопроводу та приймання стічних вод до комунальної каналізації подаються  не пізніше 5 числа електронною поштою на офіційному сайті підприємства, через персональний кабінет споживача або безпосередньо у відділі обліку та реалізації послуг КП «Івано-Франківськодоекотехпром» (вул. Ботанічна 2, каб. 104).