Інформаційна лінія

Івано-Франківські комунальники відзвітували про виконання поточних і капітальних ремонтів мереж

Це питання заслухали на вівторковій апаратній нараді у міськвиконкомі. Йшлося про проміжні звіти. Але також і в контексті підготовки теплового господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період.

Зокрема, як визнав директор Державного міського підприємства «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Євгеній Герасименко, уже є невелике відставння від графіка проведення ремонтних робіт, а тому підприємство, окрім адміністрації, знову переходить на п’ятидений робочий тиждень.

«У зв’язку з великим об’ємом робіт, підприємство перейде на п’ятиденний робочий графік, окрім адміністрації. Будуть виведені робочі, водії, ремонтні бригади, так як дуже багато роботи і на сьогоднішній день ми вже трохи відстаємо», – сказав Є. Герасименко.

За його словами, наразі гідравлічне випробування мереж уже проведене на 75%. Виявлено 104 пошкодження, 56 з яких уже усунуті. У ремонті перебувають чотири ділянки магістральних мереж. Роботи проводять на теплотрасах на вул. Хоткевича, Івасюка, Парковій та у тепловій камері на перехресті вулиць Симеренка-Вовчинецької. Поточний ремонт розподільчих мереж триває на шести адресах – вул. Вороного, 4, Чорновола, 132, Медичній, 17, Панаса Мирного, Північному бульварі, 5-б, Симоненка, 10. Також на вул. Симоненка, у межах реалізації інвестиційної програми, підприємство розпочало роботи із заміни 200 метрів теплотраси діаметром 500 мм. між двома теплокамерами.

Заступник генерального директора КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Андрій Грималюк повідомив, що з початку року на водопровідних мережах було зафіксовано 189 випадків витоків. За його словами, це пов’язано зі зношеністю водопроводів на понад 60%, а мереж каналізації – на понад 70%. Також ремонтні бригади виконали 1532 заявки на прочищення каналізаційних мереж і 945 заявок на прочищення дощової каналізації. Замінили 11 аварійних ділянок водопроводів, відремонтували 34 і замінили 7 засувок, провели ремонт 52 колодязів та 103 пожежних гідрантів.

Проведена реконструкція ділянки водопроводу на вул. Крайківського, тривають аналогічні роботи на вул. Ціолковського. Замінено водогін на вул. Орлика. Ділянки каналізаційних колекторів зазнають реконструкції на вулицях Крайківського, Набережній, Миколайчука та Стуса, а капітальних ремонтів – на вул. Красівського, Лепкого, Довженка. На дев’яти адресах капітально відремонтували водогони і ще на семи адресах – вводи до будинків.