До уваги споживачів!Нові тарифи

До  уваги  споживачів!

01 січня 2022р. набирають чинності нові тарифи на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення  для споживачів КП «Івано-Франківськводоекотехпром»,відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) № 2880 від 22.12.2021р.  «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення КП «Івано-Франківськводоекотехпром »»   

Звертаємо Вашу увагу , що в оприлюдненій 24.12.2021 року постанові НКРЕКП на веб-сайті вартість за 1 куб.м вказана без ПДВ.

Тарифи на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення   для  споживачів КП «Івано-Франківськводоекотехпром» становитимуть грн. за 1 куб.м з ПДВ , а саме :

  • централізоване  водопостачання

–  споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення – 5,016 грн за 1 куб. м (з ПДВ);

–   споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення – 12,948 грн за 1 куб. м (з ПДВ).

  • централізоване  водовідведення

–  споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення – 3,888 грн за 1 куб. м (з ПДВ);

–   споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення – 15,288 грн за 1 куб. м (з ПДВ).

Ознайомитись можна за посиланням: https://www.nerc.gov.ua/acts/pro-vstanovlennya-tarifiv-na-centralizovane-vodopostachannya-ta-centralizovane-vodovidvedennya-komunalnomu-pidpriyemstvu-ivano-frankivskvodoekotehprom

 КП «Івано-Франківськводоекотехпром»