Через борги споживачів Івано-Франківськводоекотехпром може припинити роботу

Вода — це найважливіша на нашій планеті рідина. У воді зароджується життя. Без неї неможливе існування Людей, рослин і тварин. Життя є лише там, де є вода і, навпаки, де знаходиться вода, там є життя.

В цей важкий час — час епідемії, не тільки медики, поліція чи пожежники працюють, а працюють і не менш важливі люди в цій ланці — це комунальники, працівники водоканалу, які не дивлячись на небезпеку, працюють в посиленому режимі 24/7.

Так склалось, що про даних людей згадують тільки тоді, коли в оселі пропадає вода, або забивається водовідведення. Але ці люди були, є і будуть, тільки тепер вони працюють в умовах карантину, в посилених умовах, щоб ви мали безперебійне водопостачання, яке таке необхідне в даний час.

Сьогодні половина Франківчан не сплатили поточні нарахування, а борги перед КП«Івано-Франківськводоекотехпром» досягли уже критичної позначки. В такому випадку підприємства водопостачання виявляються перед вибором, що зробити в першу чергу для цілодобового водопостачання – оплатити електроенергію для роботи насосних станцій, закупити реагенти для очищення води або купити бензин для виїзду аварійних бригад.

Ми розуміємо Вас, але дуже просимо зрозуміти і нас. Наші працівники добираються в такий важкий час з різних міст і сіл Івано-Франківської області, щоб безперебійно забезпечувати місто водою і в належному стані тримати водовідведення міста. Ми хочемо подякувати небайдужим мешканцям міста які інколи підносять нашим хлопцям, коли вони працюють воду. А зараз в умовах карантину підвозять на роботу і не беруть ні копійки. Але, це дуже велика рідкість.

Сумно і те, що мешканці міста, ще більше перетворюють каналізаційну мережу на сміттєпровід, бо в умовах карантину, у Вас пропало бажання виходити на вулицю і виносити сміття, його можна викинути просто в сан вузол, а водоканал нехай думає дальше , що з цим робити. Можемо сказати відверто, працівники просто відмовляються сортувати, це сміття. Сміття, яке не повинно б там бути…

Дорогі мешканці міста, не робіть цього, бо своїми діями, ви робите усе, щоб наші працівники, просто залишили свої робочі місця, що призведе до зупинки, як і подачі холодної води, так і очистки каналізаційних стоків.

Наша безперебійна робота залежить виключно від вас, від ваших проплат за надані Вам послуги. Кошти, які ви оплачуєте ідуть не тільки на заробітню плату, но і на закупівлю реагентів, обладнання, матеріалів, це топливо для аварійних бригад.

Ми дякуємо усім, хто вже оплатив рахунки та зробить це у найближчий час! Ми працюємо для Вас. Бажаємо Вам міцного здоро’я!